0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Upkoch 3 парчиња од не'рѓосувачки челик саксија Едноставна сребрена полица од не'рѓосувачки челик

Upkoch 3 парчиња од не'рѓосувачки челик саксија Едноставна сребрена полица од не'рѓосувачки челик

DEN 351.68
Во магацинот.

Тековен

Пареата за ладење- дозволувајќи му на воздухот да циркулира околу храната, рамномерно готвење и брзо да готви е најдобрата алатка за да ви помогне да заштедите време за повторливо готвење Таблет Вок-решетката- држачот на кујната Вок ќе биде добри украси за вашиот дом, трпезарија, кујна,. Решетката од не'рѓосувачки челик- решетката за кујната е помалку гломазна и лесна за складирање во фиоки кога не користите решетка за ладење. Изолирани садови за тенџере- Одличната изработка на нашиот производ ќе ви донесе добро користејќи искуство. Погодно за сите видови на вок и сливови. Вок-штанд-шупнат дизајн и анти-скалинг материјали, може да ја задржи вашата маса многу добро. Можете лесно да го користите. Пареата за ладење- дозволувајќи му на воздухот да циркулира околу храната, рамномерно готвење и брзо да готви е најдобрата алатка за да ви помогне да заштедите време за повторливо готвење. Таблет Вок-решетката- држачот на кујната Вок ќе биде добри украси за вашиот дом, трпезарија, кујна,. Решетката од не'рѓосувачки челик- решетката за кујната е помалку гломазна и лесна за складирање во фиоки кога не користите решетка за ладење. Изолирани садови за тенџере- Одличната изработка на нашиот производ ќе ви донесе добро користејќи искуство. Погодно за сите видови на вок и сливови. Вок-штанд-шупнат дизајн и анти-скалинг материјали, може да ја задржи вашата маса многу добро. Можете лесно да го користите. Пакетот вклучува 3 x карактеристики на решетката во волк -држачот на работа е многу оптоварувачки и може да ги поддржува повеќето садови и тави на пазарот Вок прстен за шпорет на гас. -Сај носителот на кујната ќе биде добар украси за вашиот дом, трпезарија, кујна, итн. -Мал и исклучително, можете да го чувате и измиете лесно за следната употреба.

Параметри на производот

Стоката во категоријата