0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Подароци за жени режисери за жени само најсилните жени стануваат режисери кригла со дво-тон шолја за кафе

Подароци за жени режисери за жени само најсилните жени стануваат режисери кригла со дво-тон шолја за кафе

DEN 1.33
Во магацинот.

Тековен

Вашиот пријател, член на семејство или соработник ќе ја сака оваа кригла кафе! Тоа е совршена кригла да го држите омилениот топол пијалок, без разлика дали е во канцеларија или дома. Печатењето никогаш нема да избледи без разлика колку пати се мие. Оваа прекрасна чајна кригла е отпечатена од обете страни и за лева и со десничарски пијалоци за кафе. Оваа чаша за кафе е направена од керамика со највисоко одделение и е и машина за миење садови и микробранови. Вашиот пријател, член на семејство или соработник ќе ја сака оваа кригла кафе!. Тоа е совршена кригла да го држите омилениот топол пијалок, без разлика дали е во канцеларија или дома. Печатењето никогаш нема да избледи без разлика колку пати се мие. Оваа прекрасна чајна кригла е отпечатена од обете страни и за лева и со десничарски пијалоци за кафе. Оваа чаша за кафе е направена од керамика со највисоко одделение и е и машина за миење садови и микробранови.

Параметри на производот

Стоката во категоријата