0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Комплет Од 10 Парчиња Татсума 7.0 Кантан Фукудон, 24.5 мл, Специјален Тенџере Со Тестенини, Кинеска Азиска Кујна, Продавница За Рамен, Јапонски Садови, Ресторан, Комерци?

Комплет Од 10 Парчиња Татсума 7.0 Кантан Фукудон, 24.5 мл, Специјален Тенџере Со Тестенини, Кинеска Азиска Кујна, Продавница За Рамен,

DEN 2.67
Во магацинот.

Тековен

Предметот прикажан на сликата е збир од 10 Димензии по парче [21 х 10,5 см 725гр] Нечистотија. Во зависност од производот, бојата и обликот на производот може малку да се разликуваат од сликата на производот. Некои производи се нарачуваат од производителот, така што времето на испорака може да биде малку поинакво. Ве молиме бидете свесни за. Оваа ставка е параметар, така што ќе ја спакуваме правилно, но ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не. Елегантните рамни садови прават одличен подарок. Може да се користи како посебен подарок за свадбена услуга, подарок за саканата личност, затоплување на куќата, прослава на отворање, Фенг Шуи, Среќа, Злобен Амајлија, Денот на Вљубените, Белиот Ден, Роденденот, Денот на Мајката, Денот На Таткото, Денот На Средната Година, Почитувањето На Стариот Ден, прославата На Шеесеттиот Роденден, Божиќ и Нова година.

Параметри на производот

Стоката во категоријата