0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Uxzdx cujux кучиња чешлање мачки прилагодливи шарени лак вратоврска животинска лента шарена јака миленичиња разнобојно вратот вратоврски бело куче вратоврска забава ?

Uxzdx cujux кучиња чешлање мачки прилагодливи шарени лак вратоврска животинска лента шарена јака миленичиња разнобојно вратот вратоврски бело

DEN 1590.40
Во магацинот.

Тековен

1 парчиња модни кучиња мачки шарени лак вратоврска јака за домашно милениче за домашно милениче за забава за забава 100% сосема нови и. Материјал : полиестер. 1 парчиња модни кучиња мачки шарени лакови од вратоврска за домашно миленичиња прилагодлива вратоврска за вратот за забава : 100% сосема нови и материјали : полиестергендер : унисексколор : 7 COlors Size : S- должина : 32 CM/12.59inch, вратот : 24-30cm/9,45-11.81 Inchl Должина : 40см/15,74inch, вратот : 27-36cm/10.17inchpackage Вклучува : 1*лак за лак (други додатоци демо на сликата не е вклучено.) Известување : 1. Ве молиме, оставете грешка од 2-3% поради рачно мерење. Ве молиме, проверете дали не ви пречи пред да понудите. Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликите. Ве молам разберете. Поради разликата во екранот, бојата може да биде малку поразлична од она што го очекувате, ве молиме дозволете ја.

Параметри на производот

Стоката во категоријата