0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Цдјуф Летна Подлога За Кучиња Голем Bedан Ладен Кревет За Кучиња Што Се Перат Подлога За Кучиња Одгледувачница Подлога За Спиење Меки Додатоци За Кревети За Миленич?

Цдјуф Летна Подлога За Кучиња Голем Bedан Ладен Кревет За Кучиња Што Се Перат Подлога За Кучиња Одгледувачница Подлога За Спиење Меки Додатоци

DEN 4436.96
Во магацинот.

Тековен

Ледена свилена ткаенина, ладна, но не и мраз, дише и освежува Подлогата од rан е цврсто ткаена, пријателска за кожата без бруси. Обложен дизајн, издржлив. Перница поставена на врвот на одгледувачницата, добро се лади. Во лето, дајте му на вашето домашно милениче ладен ноќен сон. Ледена свилена ткаенина, ладна, но не и мраз, дише и освежува. Подлогата од rан е цврсто ткаена, пријателска за кожата без бруси. Обложен дизајн, издржлив. Перница поставена на врвот на одгледувачницата, добро се лади. Во лето, дајте му на вашето домашно милениче ладен ноќен сон. Опишете ја свилената ткаенина, ладна, но не и мраз, дише и освежува.Подлогата од rан е цврсто ткаена, пријателска за кожата без бруси.Обложен дизајн, издржлив.Перница поставена на врвот на одгледувачницата, лади well.In лето, дајте му на вашето домашно милениче ладен ноќен сон.Спецификација : Материјал : zeанизација : како што е прикажано пакетот вклучува : 1*Миленичиња Ладење Pad Notice : 1.

Параметри на производот

Material:
rattan
Size:
as shown
The package includes:
1*Pet Cooling Pad:
Notice:
1. Please allow 2-3% error due to manual measurement.:
2. Due to different monitors, the color may be different, please understand. :

Стоката во категоријата