0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Симпатична смешна маичка за кучиња Поло - маица со кучиња Каваи - Илустрација Облека за кучиња - Сина, XL

Симпатична смешна маичка за кучиња Поло - маица со кучиња Каваи - Илустрација Облека за кучиња - Сина, XL

DEN 0.67
Во магацинот.

Тековен

Симпатична смешна маичка за кучиња е изработена од висококвалитетна 100% премија памучна ткаенина која е мека, удобна, дише и пријателска за кожата на вашето куче Класичен и обичен стил на оваа кошула го прави вашето куче да изгледа попривлечно. Една од најголемите предности е тоа што маицата на кучиња Каваи е многу лесна, мека, удобна и пријатна и исто така е лесна за носење и полетување. Дури и ако сакате да го извадите вашето куче во брзање, можете лесно да се справите со тоа. Илустрација облеката за кучиња го прави вашето домашно милениче да изгледа повеќе стилско, слатко и смешно. Оваа маица за кучиња е совршена за секојдневно, прошетки, спорт, патување, забави и празнични прилики, тоа е одличен реквизит за фотографии од домашни миленици и одличен подарок за роденден за кучиња. Вистинската боја на производот може да варира од прикажаните слики. Секој монитор или мобилен дисплеј има различна можност за прикажување на бои, и секоја личност може да ги види овие бои поинаку. Покрај тоа, условите за осветлување во моментот кога е направена фотографијата може да влијаат и на бојата на сликата. Дизајнирано и печатено во Калифорнија. Симпатична смешна маичка за кучиња е изработена од висококвалитетна 100% премија памучна ткаенина која е мека, удобна, дише и пријателска за кожата на вашето куче. Класичен и обичен стил на оваа кошула го прави вашето куче да изгледа попривлечно. Една од најголемите предности е тоа што маицата на кучиња Каваи е многу лесна, мека, удобна и пријатна и исто така е лесна за носење и полетување. Дури и ако сакате да го извадите вашето куче во брзање, можете лесно да се справите со тоа. Илустрација облеката за кучиња го прави вашето домашно милениче да изгледа повеќе стилско, слатко и смешно. Оваа маица за кучиња е совршена за секојдневно, прошетки, спорт, патување, забави и празнични прилики, тоа е одличен реквизит за фотографии од домашни миленици и одличен подарок за роденден за кучиња.

Параметри на производот

Стоката во категоријата