0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Автоматски фидер за мачки миленичиња паметни фидер индукција мачка храна диспензерот за отворање на капакот на кучиња за полнење мачка за кучиња за мало средно ми?

Автоматски фидер за мачки миленичиња паметни фидер индукција мачка храна диспензерот за отворање на капакот на кучиња за полнење

DEN 0.67
Во магацинот.

Тековен

Отворено покритие за миленичиња Дигиталниот дисплеј за напојување е едноставен и јасен. Инфрацрвен сензор, безбеден и чувствителен, може да ги задоволи вашите различни потреби. ПЕТ само фидери и клучни зборови за целна публика : риба. Диспензерот за храна за мачки. Карактеристики за зачувување : ПЕТ паметно хранење, кога миленичето влегува во опсегот на сензори, капакот на садот автоматски се отвора, трајно отворен во опсегот на сензори и автоматски се затвора во рок од 1 минута по лисјата од миленичиња. миленичиња самохрани и. Автоматски фидери за мачки. Внатрешниот сад е изработен од не'рѓосувачки челик од одделение за храна, лесен за здравјето на вашето домашно милениче. Dispenser за храна за мачки.ИНТУКЦИЈА Отворање на капакот : Паметниот фидер користи инфрацрвено сензори за автоматско отворање на капакот за да го нахрани вашето домашно милениче кога се приближува, со сензори од 0,5 до 1м. Без оглед каде сте, можете лесно да ги нахраните вашите миленици. Апликација : Ова е погодно за семејства, продавници за миленичиња, миленичиња болници, хотели за миленичиња, итн. Погодно за мали кучиња со средна големина, мачки и мали животни. Нема потреба да се грижите за вашето домашно милениче повеќе да биде претерано или гладува. Спецификација : Тип на ставка : Паметна материјал за фидер : ABS Front Denge : Приближно. 17см/6,7in Страна должина : Прибл.3in предна висина : Прибл. 6см/2,4in назад висина : Прибл. Дијаметар на сад од 9см/3,5in не'рѓосувачки челик : приближно.1in Тип на батерија : Литиумска батерија (испорачана со вградена батерија) Капацитет на батерија : 2000m Ah Издржливост : 10 часа (предмет на реална употреба) капацитет на садот : 350мл Големина на дел : Приближно.

Параметри на производот

Item Type:
Smart Feeder
Material:
ABS
Front Length:
Approx. 17cm/6.7in
Side Length:
Approx. 21cm/8.3in
Front Height:
Approx. 6cm/2.4in
Back Height:
Approx. 9cm/3.5in
Stainless Steel Bowl Diameter:
Approx. 13cm/5.1in
Battery Type:
Lithium Battery (Shipped with Built in Battery)
Battery Capacity:
2000mAh
Endurance:
10 Hours (Subject to Actual Use)
Bowl Capacity:
350ml
Portion Size:
Approx. 160g/5.6oz
Sensing Distance:
Approx. 0.5-1m / 1.6-3.2ft
Package List:
1 x Smart Feeder1 x Stainless Steel Bowl:
1 x English Manual:
1 x Charging Cable:
Note:
1. Infrared sensor is not sensitive or messy, please turn off the power to restart.:
2. Open the lid or close the lid in the process of bowl cover stop, please turn off the power restart.:
3. Induction after the bowl lid can not open or close, please turn off the power restart.:
4. The battery is not enough, please charge, switching power needs to be energized and charged.:
5. Bowl lid can not be completely closed, please check whether there is a foreign body on the bowl lid.:
6. Dark objects induction effect is not well, light colored objects induction effect is best.:
7. Manual measurement, please allow some errors.:

Стоката во категоријата