0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Мираж Миленичиња Производи Холи Н Весели Екран Печати Мека Мрежа Куче Прицврстувачи, Средна, Розова

Мираж Миленичиња Производи Холи Н Весели Екран Печати Мека Мрежа Куче Прицврстувачи, Средна, Розова

DEN 3.00
Во магацинот.

Тековен

Дизајниран за крајна удобност Направено е да се лизне преку главата на кучето и да се прицврсти само еднаш под стомакот. Прицврстување на поводник на грбот за одење. Димензии на пакетот : 18.748 W (сантиметри). Дизајниран за крајна удобност. Направено е да се лизне преку главата на кучето и да се прицврсти само еднаш под стомакот. Прицврстување на поводник на грбот за одење. Димензии на пакетот : 18.748 W (сантиметри). Нашите меки мрежести ремени се погодно направени за да се лизгаат преку главата на кучето и да се прицврстат само еднаш под стомакот. На грбот има додаток за поводник за одење. Тие содржат слој облога на градите за дополнителна удобност при одење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата