0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Дакел Среден Прст Гест Печатење Куче Конус Миленичиња Обнова Елизабет Јака Заштитни За По Операцијата

Дакел Среден Прст Гест Печатење Куче Конус Миленичиња Обнова Елизабет Јака Заштитни За По Операцијата

DEN 0.33
Во магацинот.

Тековен

Големина : големина На С,Обем на Вратот : 5,9-7,9 инчи, Длабочина/ Ширина : 3,5 ИНЧИ;големина М,Обем На Вратот : 7,9-10,2 инчи, Длабочина/ Ширина : 4,7 ИНЧИ;л големина,Обем на Вратот : 10,2-11,8 инчи, Длабочина/ Ширина : 5,9 ИНЧИ;XL големина,Обем На Вратот : 11,8-15,4 инчи, Длабочина/ Ширина : 71 инчи,Измерете Ја Големината На секојдневната јака На миленичето И добијте Посоодветна Јака,ПРЕД купувањето,ВЕ МОЛИМЕ Прво ПОГЛЕДНЕТЕ Ја Табелата Со Големини. Материјал : смешниот конус за кучиња мачки е направен од полиестер за да го направи вашето домашно милениче поудобно откако ќе го носите. Лесниот материјал нема да ги затегне или ќе направи вашето куче и мачка да се чувствуваат непријатно додека спие,јаде или се движи.Материјалот погоден за кожата ќе ве спречи да бидете изгребани и повредени. Практично За Употреба : печатената јака за обновување миленичиња е лесна за расклопување,лесното работно затворање може да ја задржи јаката безбедна на своето место и да спречи да се извлече или да падне. Широка Примена : прилагодената јака за обновување миленичиња е одлична за употреба кога вашето домашно милениче е во капење,дотерување,средување на ноктите,спречување на хируршка рана и други прилики за чешлање, заштита на човекот од каснување.

Параметри на производот

Стоката во категоријата