0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Мебел За Гајба За Кучиња TCENLON-Маса За Гајба За Кучиња Од 35 Инчи Со Фиоки, крајна Маса За гајба За Кучиња За Големо Куче, Средно Куче, Мало Куче

Мебел За Гајба За Кучиња TCENLON-Маса За Гајба За Кучиња Од 35 Инчи Со Фиоки, крајна Маса За гајба За Кучиња За Големо Куче,

DEN 1.33
Во магацинот.

Тековен

Qusenlon Куче Гајба Qcenlon Овој мебел за гајба за кучиња е опремен со повеќенаменска употреба за неговиот изглед на мебел Тоа може да биде куќа за кучиња, како и да биде крајна маса, ноќна маса. Зошто да не ставите растение во саксии одозгора или да ставите резерви за домашни миленици?. Quest quest grate Heave Dog Krate Е изработен од посилна конструкција од челична цевка и врвна табла ОД МДФ. Задебелени густи метални цевки ефикасно ги спречуваат кучињата да џвакаат, додаваат цврстина и избегнуваат деформација. Тешката лизгачка брава на одгледувачницата за кучиња е надградена, цврсто држете ја вратата затворена и чувајте го вашето домашно милениче. Металната обвивка и површината на таблата се нетоксични ако кучето џвака или лиже. Qule Просторот Активност Quole вкупната големина е 35,43 "L x 23,62" W x 33,46 "H, внатрешната големина е 33,2 "L x 23,62"W x 22,64" H. оваа гајба за кучиња оптоварува до 80 фунти, многу погодна за мали и средни кучиња. Ве молиме потврдете ја големината пред да го купите овој мебел за кучиња. Quoble fropenings-овој кафез за кучиња во стилот на мебел има предни и странични отвори за пристап. Изграден е од честички и челик, со лесна нега, силна стабилност и отпорност на џвакање. ❤️【Лесна инсталација】испраќаат во 1 кутија форма САД.Упатствата се вклучени, а собранието може да се заврши за 20 минути.Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не. Qusenlon Куче Гајба Qcenlon Овој мебел за гајба за кучиња е опремен со повеќенаменска употреба за неговиот изглед на мебел. Тоа може да биде куќа за кучиња, како и да биде крајна маса, ноќна маса. Зошто да не ставите растение во саксии одозгора или да ставите резерви за домашни миленици?.

Параметри на производот

Стоката во категоријата