0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Гуокуаи Софа Поправка Самолеплива Кожна Лента Лепенка Силно Лепило Автомобилско Седиште Мебел Поправка Закрпи Висока Ниска Температура Абење Водоотпорен Отпоре?

Гуокуаи Софа Поправка Самолеплива Кожна Лента Лепенка Силно Лепило Автомобилско Седиште Мебел Поправка Закрпи Висока Ниска Температура Абење

DEN 1.00
Во магацинот.

Тековен

МАТЕРИЈАЛ : пакетот содржи 2 листови самолепливи Ленти за Поправка на кожа, секоја големина е 5,9" ● 9,8" , дебела 0,75 мм Врвниот материјал од Ткаенина од Синтетичка кожа, полнотата и флексибилноста,сјајот, без лут мирис, Водоотпорен, Висок, Отпорен На ниски температури Силен и Издржлив. Лесен За Употреба : Функција За Поправка На Кожа Нема потреба од топлина, Нема пеглање, не се потребни алатки, не Е потребно Шиење, Нема Време На Чекање, Водоотпорен,Отпорен На Абење,Совршена удобност за поправка, Самолеплив Силен и Издржлив.Осигурајте се дека оштетената површина е чиста, исечете ја големината што ви треба, потоа откинете ја лепливата хартија за поддршка и залепете ја таму каде што треба да се поправи.Освежете го вашиот мебел за само 1 минута. Повеќе Бои и Текстура : ние обезбедуваме Текстура На Личи и текстура на овча кожа,повеќе бои за да ги задоволиме вашите потреби,како што се /темно сива/црна/светло кафеава/кафеава/темно кафеава/темно кафеава / темна. Широка Применливост : Лентата за Поправка На Кожа треба да се користи за поправка или обновување на солзи, гребнатини, дупки во кожа, винил и слични материјали. Најчесто се наоѓа во софи, седишта за автомобили, лежалки, столови, чанти, чанти,чизми, јакни, ремени, перници, багаж, ракавици, седишта за мотоцикли, чанти, мебел, декорација на занаетчиски материјали сам. Безгрижно купување : има повеќе од 20 бои од кои можете да изберете за да ги задоволите вашите потреби. Ние се фокусираме на квалитетот на производот и високо го цениме искуството за купување на нашите клиенти,затоа обезбедуваме 100% задоволна услуга за клиентите, секогаш кога имате прашање, слободно контактирајте не!. МАТЕРИЈАЛ : пакетот содржи 2 листови самолепливи Ленти за Поправка на кожа, секоја големина е 5,9" ● 9,8" , дебела 0,75 мм. Врвниот материјал од Ткаенина од Синтетичка кожа, полнотата и флексибилноста,сјајот, без лут мирис, Водоотпорен, Висок, Отпорен На ниски температури Силен и Издржлив. Лесен За Употреба : Функција За Поправка На Кожа Нема потреба од топлина, Нема пеглање, не се потребни алатки, не Е потребно Шиење, Нема Време На Чекање, Водоотпорен,Отпорен На Абење,Совршена удобност за поправка, Самолеплив Силен и Издржлив.

Параметри на производот

Стоката во категоријата