0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Бебе Кралот Шише &засилувач; Брадавица Четки-Розова, Една Големина

Бебе Кралот Шише &засилувач; Брадавица Четки-Розова, Една Големина

DEN 382.08
Во магацинот.

Тековен

Безбедна Машина За Миење Садови Произведено Во Кина. Четките За Шишиња За Бебиња Се идеални за чистење на оние тешко достапни места во шишето на вашето бебе. Цврстите најлонски влакна се дизајнирани за чистење на внатрешните области, како што се тешките кривини и свиоци и тесните делови на брадавицата. Пластичните рачки ги прават четките лесни за употреба и складирање. Машина За Миење садови Безбедно Направени Во Кина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата