0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
КАТОРИ ДЕТСКА СИЛИКОНСКА Плоча За Вшмукување Бебиња до оди-5 парчиња комплет за патување вклучува вшмукување сад за бебиња со капак, прибор за мали деца за самохран

КАТОРИ ДЕТСКА СИЛИКОНСКА Плоча За Вшмукување Бебиња до оди-5 парчиња комплет за патување вклучува вшмукување сад за бебиња со капак, прибор

DEN 0.67
Во магацинот.

Тековен

Водоотпорен Случај Патување Компактен + Пренослив. Супер Силно Вшмукување. Лесно За Чистење. Безбедна Машина За Миење Садови. Микробранова Печка Безбедно. Одговара на повеќето столчиња. Достапен + Удобен. Безгрижно патување оброк. Помалку срам од фрлање плочи. Приборот за одвикнување предводен од бебиња е лесен за манипулација. Полн стомак = Среќни бебиња. Регистарот за бебиња Мора Да Има 2022 / 2023 година - комплет Чинии И чинии за Бебиња е се за хранење на вашето бебе кога сте во движење! Апсолутно патување за бебиња од суштинско значење!. Исто како и традиционалните вшмукувачки плочи за комплет за бебиња / чинии / сет за садови, постојат 3 поделени делови за да му дадете на вашето бебе или мало дете повеќе видови храна на еден оброк. Што го издвојува ова од другите?? Овој комплет чинии и чинии за мали деца доаѓа со водоотпорна торбичка за носење! Вшмукување плоча / прибор совршено се вклопуваат во торба за безбедно патување. **Бебето Патување Од Суштинско Значење** - Патната торба може да се прилепи на надворешната страна на вашата торба или нејзиниот уникатен, компактен дизајн лесно се вклопува во вашата чанта, торба за пелени или ранец - неред-бесплатно / без проблеми!!!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата