0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Паркер Бебе Бандана Лигави Лигавчиња 8 Пакет Бебе Лигавчиња За Момчиња, Девојчиња, Унисекс - Лунарниот Сет

Паркер Бебе Бандана Лигави Лигавчиња 8 Пакет Бебе Лигавчиња За Момчиња, Девојчиња, Унисекс - Лунарниот Сет

DEN 479.20
Во магацинот.

Тековен

Органски Памук Предвремено затворање. Падне Сува Ниска. МЕК ОРГАНСКИ И АБСОРБЕНТА МАТЕРИЈАЛ Нашите стилски бебешки лигави лигавчиња се 100% мек органски памук однапред и 100% мек полиестер одзади за дополнителна апсорпција. Бебињата што никнуваат заби многу се лигават, а нашите лигавчиња за бебиња поддржани од руно ја одржуваат облеката сува. Нема повеќе лигави прстени на облеката на вашите бебиња!. МОДЕРЕН, СТИЛСКИ И УДОБЕН Секоја лигавче од бандана е професионално дизајнирана да биде доволно разноврсна за секоја облека. Нашите лигави лигавчиња се лесно, практично и трендовско решение за лигавење/заби на бебиња. Нека нашите бебешки лигавчиња од бандана ги апсорбираат вашите бебиња со стил!. НАЈДОБАР КОМПЛЕТ ЗА ПОДАРОЦИ ЗА ТУШИРАЊЕ ЗА БЕБИЊА Нашиот 4 пакет слатки бебешки лигавчиња овозможува внимателен подарок за туширање за бебиња и практична и стилска ставка за регистар за бебиња. ПРИЛАГОДЛИВИ ГОЛЕМИНИ Паркер Бебе Бандана Лигавчиња имаат 2 прилепувања без никел кои се прилагодуваат на вашиот растечки заби.

Параметри на производот

Стоката во категоријата