0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Нов Лон0167 Мебел За Дома Опремен Гардероба Вратата на Кабинетот сигурна ефикасност Цевка цевка Шарка 13 х 5 х 1,5 см Бакар Тон

Нов Лон0167 Мебел За Дома Опремен Гардероба Вратата на Кабинетот сигурна ефикасност Цевка цевка Шарка 13 х 5 х 1,5 см Бакар Тон

DEN 1109.92
Во магацинот.

Тековен

Содржина на пакетот : (издржлив во употреба) 1 шарка На Вратата, Некои (најнова технологија) Завртки; Тежина : производ од Висока класа 141гр Главна Боја : Беспрекорен Бакарен Тон; Материјал : нерѓосувачки Челик. Име на производот : Внимателно избрана Шарка На Вратата; Вкупна Димензија : ум-дува Пати : 13 x застрашувачки 5 x 1,5 cm/5,2 "x 2" x 0,6 " (L*W*H). Дупка за монтирање совршено Растојание : 17мм/0,7", 20мм/0,8", 30мм/1,2", 50мм/2"; суштинска Големина На Дупката за Монтирање : генијални 6мм/0,23". Големина( Отворена) : 13 совршени во изработка х 7,5 х уредни 1,5 см/5,2 "х 3 " х 0,6"(Л*В*Ч). Содржина на пакетот : (издржлив во употреба) 1 шарка На Вратата, Некои (најнова технологија) Завртки; Тежина : производ од Висока класа 141гр. Главна Боја : Беспрекорен Бакарен Тон; Материјал : нерѓосувачки Челик. Име на производот : Внимателно избрана Шарка На Вратата; Вкупна Димензија : ум-дува Пати : 13 x застрашувачки 5 x 1,5 cm/5,2 "x 2" x 0,6 " (L*W*H). Дупка за монтирање совршено Растојание : 17мм/0,7", 20мм/0,8", 30мм/1,2", 50мм/2"; суштинска Големина На Дупката за Монтирање : генијални 6мм/0,23".

Параметри на производот

Стоката во категоријата