0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Прстени за фиоки за кабинети за шкафови за пакување

Прстени за фиоки за кабинети за шкафови за пакување

DEN 2.00
Во магацинот.

Тековен

Направено од висококвалитетен материјал за легура на цинк, стилот на копчето за рачка за прстен, се чувствувате пријатно Ова копче за рачка за влечење е одлична алатка за отворена врата, лесна за зафаќање и инсталирање. Гроздобер, издржлив, класичен и елегантен дизајн, облечете го вашиот мебел со оваа нова рачка за влечење. Димензии : 4,6 x 4.8x 1,6 x 0,43 ''. Класична и стилска алтернатива на типичниот кујнски кабинет се повлекува. Совршен кабинет, гардероба, кабинет за чевли, фиока, вински кабинет и друг мебел и многу повеќе. Направено од висококвалитетен материјал за легура на цинк, стилот на копчето за рачка за прстен, се чувствувате пријатно. Ова копче за рачка за влечење е одлична алатка за отворена врата, лесна за зафаќање и инсталирање. Гроздобер, издржлив, класичен и елегантен дизајн, облечете го вашиот мебел со оваа нова рачка за влечење. Димензии : 4,6 x 4.

Параметри на производот

Стоката во категоријата