0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Master Lock 3430EurdKiss клуч со удари со печатени усни, усни, 5,3 x 3 x 1,5 см

Master Lock 3430EurdKiss клуч со удари со печатени усни, усни, 5,3 x 3 x 1,5 см

DEN 0.33
Во магацинот.

Тековен

ПРИМЕНА ПРИМЕНА : За апликација во затворен простор; Идеално за да се обезбедат торби, лаги, шкафчиња, единици за складирање и многу повеќе Печатен дизајн : Моделот на бакнеж ја поедноставува идентификацијата на шкафче. Безбедност : Метално тело за издржливост; Зацврстена челична окова за дополнителна отпорност на сечење; 4-пински цилиндер за зголемена отпорност на избор. Димензии : катанец (hxwxd) 5,3 x 3 x 1,5 cm; Shackle (Axbxc) 0,5 x 1,8 x 1,7 cm; 2 клучеви. Ограничена гаранција за живот. ПРИМЕНА ПРИМЕНА : За апликација во затворен простор; Идеално за да се обезбедат торби, лаги, шкафчиња, единици за складирање и многу повеќе. Печатен дизајн : Моделот на бакнеж ја поедноставува идентификацијата на шкафче. Безбедност : Метално тело за издржливост; Зацврстена челична окова за дополнителна отпорност на сечење; 4-пински цилиндер за зголемена отпорност на избор. Димензии : катанец (hxwxd) 5,3 x 3 x 1,5 cm; Shackle (Axbxc) 0,5 x 1,8 x 1,7 cm; 2 клучеви.

Параметри на производот

Стоката во категоријата