0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Х-DREE Мебел Фитинг Сребрен Тон Нерѓосувачки Челик Двојна Топка Врата Ролери Фати 50mm (Родило де пуерта де бола de acero inoxidable de tono plateado para muebles, cierre de 50 mm

Х-DREE Мебел Фитинг Сребрен Тон Нерѓосувачки Челик Двојна Топка Врата Ролери Фати 50mm (Родило де пуерта де бола de acero inoxidable

DEN 1427.20
Во магацинот.

Тековен

Име На Производот : Топката Фати;Материјал : Нерѓосувачки Челик Боја : Сребрен Тон;Големина На Дупка : 8 х 3мм/0,3" х 0,12"(Л*В). Растојание на дупката : 42мм/1,7"; Вкупна Големина На Фаќање Топка : 5 х 1,8 х 1,3 см/ 2 "х 0,7" х 0,5 " (Л*В*Ч). Тежина : 23гр(Пезос : 23гр. Содржина На Пакетот : 1 х Топка Фаќање (Контенидо дел пакет : 1 х Топка Фаќање. Име На Производот : Топката Фати;Материјал : Нерѓосувачки Челик. Боја : Сребрен Тон;Големина На Дупка : 8 х 3мм/0,3" х 0,12"(Л*В). Растојание на дупката : 42мм/1,7"; Вкупна Големина На Фаќање Топка : 5 х 1,8 х 1,3 см/ 2 "х 0,7" х 0,5 " (Л*В*Ч). Тежина : 23гр(Пезос : 23гр. Содржина На Пакетот : 1 х Топка Фаќање (Контенидо дел пакет : 1 х Топка Фаќање. Мебел Фитинг Сребрен Тон Нерѓосувачки Челик Двојна Топка Врата Ролери Фати 50мм топката фати останува монтиран на највисоко ниво на вратата и е прикачен на дупка на горната површина на вратата.Ударната плоча е поставена на горниот дел од заглавувањето на вратата каде што топката натоварена со пружина, игра улога на држење на вратата.

Параметри на производот

Стоката во категоријата