0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Јардве 4 парчиња Кутија За Подароци Шарка Гроздобер Кутија За Накит Кутија За Шарки Шарки За Шарки Со Тешка Шарка Гроздобер Шарки За Шарки Мали Шарки За Дрвена Кути?

Јардве 4 парчиња Кутија За Подароци Шарка Гроздобер Кутија За Накит Кутија За Шарки Шарки За Шарки Со Тешка Шарка Гроздобер Шарки За Шарки Мали

DEN 138.24
Во магацинот.

Тековен

Мини Шарки За Занаети : може широко да се применат ЗА самостојни предмети за обработка на дрво, кутии за накит, кутии за подароци, мали фиоки и други дрвени кутии Шарки За Кутии за накит : Усвоени со бакарен материјал, безбеден, практичен и за временски период за употреба. Ретро Шарки : Усвоен со бакарен материјал, безбеден, практичен и издржлив за временски период за употреба. Гроздобер Бакарни Шарки : Ретро и шик стил, можат повеќе убавина и елеганција за вашите мали дрвени куќишта. Мали Шарки за Занаети : отпорни и анти - ' рѓа, не е лесно да се деформира или скрши, можете да го користите со мир на умот. Мини Шарки За Занаети : може широко да се применат ЗА самостојни предмети за обработка на дрво, кутии за накит, кутии за подароци, мали фиоки и други дрвени кутии. Шарки За Кутии за накит : Усвоени со бакарен материјал, безбеден, практичен и за временски период за употреба. Ретро Шарки : Усвоен со бакарен материјал, безбеден, практичен и издржлив за временски период за употреба. Гроздобер Бакарни Шарки : Ретро и шик стил, можат повеќе убавина и елеганција за вашите мали дрвени куќишта. Мали Шарки за Занаети : отпорни и анти - ' рѓа, не е лесно да се деформира или скрши, можете да го користите со мир на умот. Пакетот Вклучува 4 х Мини Шарки Карактеристики-Материјал : Бакарни бакарни шарки. - Боја : Како Што Е Прикажано тешка шарка. - Големина : 4, 20Х2, 70Х0, 30см/1, 65Х1, 06Х0, 12во ретро шарки. - отпорен и против ' рѓа, не е лесен за деформација или кршење, можете да го користите со мир на умот шарки за кутии за накит. - Може широко да се примени ЗА самостојни предмети за обработка на дрво, кутии за накит, кутии за подароци, мали фиоки и други дрвени кутии тешки шарки.

Параметри на производот

Стоката во категоријата