0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
TSW портриер сиво тркало со насликана завршница

TSW портриер сиво тркало со насликана завршница

DEN 6374.56
Во магацинот.

Тековен

Големина на тркалото : 19x8 Модел на завртки : 5/112. Hub Bore Големина : 72мм. Заврши : Мат Гунметал со сјајна црна усна. Ново за 2015 година, тркалото на моделот Portier од тркалата со легури на TSW е смел, геометриски изглед на кој се наоѓаат пет преголеми погледи на обликот на У-форма на У во сложено архитектиран центар со уметнички облик на завртка. Портиерот е зачудувачки, завршен во сребро со четкано лице и хромирана не'рѓосувачка усна или уникатна матна огнена завршница со сјајна црна усна. Портиерот е именуван за познат дел од трката за трки во Монте Карло, каде што курсот се нурка до работ на Средоземното Море. Портиерот користи иновативен процес на производство на повеќе парчиња. Мулти-парчиња тркала ја комбинираат мала тежина на фалсификувано надворешно барел со дизајнерска флексибилност на системот за леано и Spoke. Двете компоненти се споени со заварување на фузија за скоро невидлив цвест и крајна издржливост.

Параметри на производот

Стоката во категоријата