0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Xixian Compressor на воздухот, компресор за воздух 150psi заменлива пумпа за инфлатор на батерии безжичен електричен автомобил пумпа за моторцикл мотоцикл моторцикл за надув

Xixian Compressor на воздухот, компресор за воздух 150psi заменлива пумпа за инфлатор на батерии безжичен електричен автомобил пумпа

DEN 2.00
Во магацинот.

Тековен

Двоен екран на екран : Изберете од различни режими на надувување Мониторинг на притисок на дигитални гуми, претходно поставено полнење на притисок. Батеријата по избор : Вградените 2*2000m Ah батерии што се полнат со литиум може да се вклучат помеѓу 2000-2600m Ah. Низок шум : Метален цилиндер, намалете ја употребата на топлинско тело, додека го намалувате бучавата. Вграден вентилатор за ладење : Има низа дупки за ладење на задниот дел за да се спречи висока температура на пумпата за инфлатор и да се продолжи услужниот живот. Голем дисплеј : Голем LED екран може јасно да ја прикаже претходно поставената вредност на притисокот на гумите и режимот што ќе го изберете. Опремено со 4 изборни единици, вклучувајќи PSI, BAR, KPA, KG/CM2. Намалување на бучавата. Вграден вентилатор за ладење : Има низа дупки за ладење на задниот дел за да се спречи висока температура на пумпата за инфлатор и да се продолжи услужниот живот. Голем дисплеј : Голем LED екран може јасно да ја прикаже претходно поставената вредност на притисокот на гумите и режимот што ќе го изберете. Опремено со 4 изборни единици, вклучувајќи PSI, BAR, KPA, KG/CM2. Самостојна фенерче : Самостојно LED осветлување, 7 часа итно осветлување, погодно за ноќно осветлување за итни случаи. Мала и преносна : Компактна големина, не зазема дополнителен простор, погодно за да носите кога ќе излезете. Погодно за разни сценарија : Различни единици за вредност на притисок во гумите се вградени во инфлаторот за брза и лесна инфлација на автомобил, велосипед, гуми за мотоцикли, топки, прстени за пливање и други надуени производи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата