0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Никоне Божиќ Чорапи Насловна Спиење Удобно Мека &засилувач; Растеглива Новина Чорапи Мека Симпатична Елка Атлетски Затворен Чорапи За Жени

Никоне Божиќ Чорапи Насловна Спиење Удобно Мека &засилувач; Растеглива Новина Чорапи Мека Симпатична Елка Атлетски Затворен Чорапи

DEN 2.67
Во магацинот.

Тековен

100% Полиестер Затворање на врвка. Машинско Перење. [Висок Квалитет] : Супер растеглив, супер мек, квалитетен, поширок и повеќе растеглив, погоден за загревање во зима Погоден за подароци за одмор за патување. Рачно перење или машинско перење. Широка Примена : зимските чорапи за жени се совршен избор за студено и снежно време. Топлите чорапи за жени се исто така идеален подарок за вашите семејства и пријатели во посебни денови. Разновиден дебел чорап жените се погодни и за внатрешни и за надворешни активности како што се трчање задачи, купување намирници, јога, медитација, готвење, лежење, релаксирање. Одличен Избор За Подароци : ве Молиме испратете ги овие смешни чорапи на вашиот љубовник, син, сопруг, тато и тие ќе бидат воодушевени да го добијат овој посебен подарок. без лизгачки чорапи жени, зимска облека за жени, компресивни чорапи за глуждот, дебели чорапи, женски топли чорапи, женски чорапи за колена, тенки чорапи жени, бели чорапи за возбудување, спортски чорапи, чорапи за чизми за жени слатки, чорапи за мокасини жени, чорапи за компресија со плус големина, чорапи за жаби за жени, чорапи за кратки чизми, божиќни чорапи. Без разлика дали сте на работа или на кој било друг собир, овие чорапи ве прават поуникатни и се совршени за секојдневно носење. женски чорапи за глуждот, машки чорапи со големина 9-11, женски чорапи со плус големина, кратки чорапи за жени, плетени чорапи за жени, кадифни чорапи жени, плус големина чорапи за жени широко теле, срцеви чорапи, секојдневни чорапи, долги црни чорапи, чорапи за колена жени, црвени бели и сини шорцеви за жени, четвртини чорапи жени, кратки компресивни чорапи за жени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата