0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Легендите Никогаш Не Умираат Државјани На Вашингтон-2019 Светска Серија Шампиони-Прослава-Врамени 12 x15 Двојно Матирани Фотографии, Inc, Мулти

Легендите Никогаш Не Умираат Државјани На Вашингтон-2019 Светска Серија Шампиони-Прослава-Врамени 12 x15 Двојно Матирани Фотографии, Inc,

DEN 839.52
Во магацинот.

Тековен

ЛЕГЕНДАРЕН КВАЛИТЕТ : оваа професионално споена, црна лакирана рамка доаѓа со (1) 8" х 10" фотографија, (1) 3" х 5" фотографија и (1) биографија монтирана на двојно подмачкување со наклон под стакло-и лесно може да се закачи со жица УНИКАТЕН колекционерски материјал : секоја витрина за спортски сувенири за колекционерски предмети е рачно изработена во САД и дизајнирана неверојатна визуелна привлечност за истакнување на Победата на Светската Серија На Вашингтон. АЈДЕ ДА ОДИМЕ НАТС : Прославете Ги шампионите Во Светската Серија За Бејзбол На Вашингтон 2019 Во Вашата канцеларија, дом или пештера со овој дел од историјата на бејзболот. Совршен подарок за Секој Национален обожавател. ИЗГРАДЕНИ И СПАКУВАНИ ДО КРАЈ : посветуваме дополнителна грижа при градење, пакување и испорака на вашата стока за да спречиме оштетување на стаклото или рамката, обезбедувајќи безбедна испорака на вашите колекционерски предмети.

Параметри на производот

Стоката во категоријата