0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Qilipsu 6 Way Outdoor Breaker Box IP65 PC/ABS легура пластична Дин широко распространетост на широко распространетоста со чиста обвивка, автобуски шипки и DIN Rail

Qilipsu 6 Way Outdoor Breaker Box IP65 PC/ABS легура пластична Дин широко распространетост на широко распространетоста со чиста обвивка, автобуски

DEN 0.33
Во магацинот.

Тековен

Затоа што талентиран клиент како што заслужувате страствен и професионален партнер за да ве поддржи добро Ние работиме напорно за да обезбедиме висококвалитетни производи за да ве задоволиме, а вашиот позитивен одговор ги направи нашите напори позначајни, нашата врска е повеќе од продавачот и клиентот, ние сме партнери. Затоа, изберете Qilipsu и покажете го вашиот талент на проекти и DIY без никакви грижи веднаш. 【Обезбедување на вашата безбедност и ефикасност】- QILIPSU ги надградува сите кутии за прекинувачи на отворено со целосни капаци на слотот за неискористени простори. Ова обезбедува заштита од електричен шок, спречување на акумулацијата на прашина и остатоци и да го намали ризикот од оштетување на електричните компоненти. 【Супериорна материја】- Нашите кутии за прекинувачи на железнички кола се направени од најдобрите пластични легури на компјутер/ABS, нудејќи бројни предности во однос на традиционалната пластика ABS. Овој премиум материјал обезбедува засилена издржливост, супериорна отпорност на високи температури и притисоци и долговечност што е втора за ништо. Тоа е совршено решение за високо-проекти кои бараат опрема со највисок квалитет. 【Вклучени автобуски шипки】- Лесно за неутрално и приземјено жици, направени од високо квалитетен бакар за да се обезбеди добра спроводливост, безбедност и сигурна за вашите апликации. 【IP65 одделение】- кутиите за дистрибуција на електрична енергија се водоотпорни и водоотпорни дизајнирани, ефикасно блокирајте ја водата за прскање, дожд, прашина, снег, масло, УВ зраци и многу повеќе. Може да бидете сигурни да ја користите кутијата и во внатрешни и во надворешни апликации. 【Лесно за инсталирање】- Резервираната положба на дупката на DIN Rail Coundrople може да ви помогне многу лесно да ја монтирате кутијата на wallидот. 【Надворешни димензии】- 6,5 "x7.9 "(165x200x100mm). 【Kilipsu Продолжена гаранција】- Qilipsu е реномиран бренд кој постојано ги дава приоритетите на потребите и задоволството на нашите клиенти, ние нудиме одлична проширена гаранција за лесни поврат или враќање на средства дури и тие се надвор од политиката за враќање. Ве молиме слободно да допрат до нас преку порака, нашиот тим по продажбата е посветен на обезбедување брза и задоволителна резолуција на сите ваши прашања. 【Обезбедување на вашата безбедност и ефикасност】- QILIPSU ги надградува сите кутии за прекинувачи на отворено со целосни капаци на слот за неискористени простори. Ова обезбедува заштита од електричен шок, спречува акумулација на прашина и остатоци и го редуцира ризикот од оштетување на електричните компоненти.

Параметри на производот

Стоката во категоријата