0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
2 парчиња вежба Арбор Адаптер 5/8 -11 до 3/8 Хекс Шанк за јадрото за дупчење бит дупка за пила/подлога за поддржувач

2 парчиња вежба Арбор Адаптер 5/8 -11 до 3/8 Хекс Шанк за јадрото за дупчење бит дупка за пила/подлога за поддржувач

DEN 253.92
Во магацинот.

Тековен

[Вклучува] : 2 x Адаптер за бит за вежбање [Спецификација] : 5/8-11 до 3/8 "шестоаголник, вкупна должина 45мм, должина од 27мм. [Челик со добар квалитет] : Супер придружна сила и сила што носи оптоварување, не е лесно деформирана. [Општа намена] : Адаптер за дупчење и мелење бетон, стакло, гранит, камења. [Вклучува] : 2 x јадрото за вежбање на бит. [Спецификација ] : 5/8-11 до 3/8 "шестоаголник, вкупна должина 45мм, должина од 27мм. [Широко користено] : Обично за основни битови за вежбање, пили за дупки, тркала за профили, тркала за мелење на чаши, други компатибилни алатки. [Челик со добар квалитет] : Супер поддршка сила и сила што носи оптоварување, не е лесно деформирана. [Општа намена] : Адаптер за дупчење и мелење бетон, стакло, гранит, камења.

Параметри на производот

Стоката во категоријата