0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Двојни брановидни пенкала за боење на водата на Aqua Aqua Aqua Aqua Aqua Aqua Aqua Aqua Aqua Acta

Двојни брановидни пенкала за боење на водата на Aqua Aqua Aqua Aqua Aqua Aqua Aqua Aqua Aqua Acta

DEN 0.33
Во магацинот.

Тековен

Растворливи во вода Аква маркери : Лесно создадете целиот спектар на зачудувачки ефекти на акварел Двојно вртење : Флексибилна четка за широко покритие и ултра фино врв за преглед и детали. Квалитетни бои засновани на вода : Нежните светли бои можат лесно да се разредат и да се мешаат со вода. Noir Spectrum : Се поголем опсег на висококвалитетни, прифатливи и живописни медиуми за алкохол и акварел. Бренд за вас : Уметнички материјали дизајнирани да одговараат на почетници во колористи, студенти и уметници. Двојна NIB маркер за боење на водата на Aqua Aqua Aqua Aqua Aqua Actair Byter Spencure Noir Aqua е маркер на уметникот базиран на вода, секој спектар на аква маркер е двојно со употреба на вода, овие пенкала ќе се дифузни и беспрекорно мешаат пенкалата се без киселина и даваат стабилно и долго траење Боја тие се исто така без мирис Спектар Noir Aqua е маркер на уметник базиран на вода што оди каде и да ве однесе вашата креативност од скицирање и илустрација до распоред и дизајн до манга и стрип уметност и занаетчии од хартија, како и да е вашиот стил, аква маркерот ја комбинира претставата на медиум заснована на вода во боја со лесен за употреба Погодност на маркер-да ви дадете извонредни резултати во боја, секој спектар на аква маркер е двојна-на едниот крај има мека четка за четка за флексибилна контрола на линијата и поприродна уметност Површинско чувство, а од друга страна, прецизен фино врв за дефинирање и точна работа, овие фантастични маркери за вода се одличен додаток на конвенционалните бои засновани на вода и други медиуми во боја, високо квалитетни бои даваат беспрекорно дури и покриеност со целата дефиниција и живост што ви треба Користејќи вода, можете да дифузирате и беспрекорно мешање на бојата за да создадете животни тонови и суптилни допири што ќе донесат дополнителна длабочина и реализам во вашиот работен спектар Ноар Аква се маркери растворливи во вода кои ви помагаат да создадете цел спектар на зачудувачки ефекти на акварел. Овие аква маркери се двојни со флексибилна четка за лабава широка покриеност, и ултра фино врвот за прегледот и детали. Боите засновани на вода во овие фантастични пенкала даваат мазни и светли бои што можат лесно да се разредат и мешаат едноставно со вода за да се даде повеќе дифузен и суптилен ефект.

Параметри на производот

Стоката во категоријата