0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
JDMSPEED Нови 12v 150DB Двојна Труби Електричен Рог Супер Гласен Воздух Рог Автомобил Рогови Комплет Со Компресор Замена За Камион Брод Воз Звучник Автомобили Ван Брод Хро

JDMSPEED Нови 12v 150DB Двојна Труби Електричен Рог Супер Гласен Воздух Рог Автомобил Рогови Комплет Со Компресор Замена За Камион Брод Воз Звучник

DEN 479.84
Во магацинот.

Тековен

Посилниот воздушен притисок може да се направи од надграден компресор за воздух и поголема калем, што може да го поттикне рогот да испушта погласен и појасен звук Компатибилен СО 12v систем, може да се користи ЗА ТЕРЕНЕЦ, мотоцикл, јахта, брод, теренско возило, автобус, воз итн. Висококвалитетни хромирани материјали од цинк и алуминиумска легура, тврди, издржливи, отпорни на абење и отпорни на корозија, а исто така имаат долг работен век. 150db ниво на звук, има стабилни перформанси и поголема работна ефикасност. Лесен за инсталирање : може да ви донесе поголема погодност. Исто така, доаѓа со универзален држач за да ја олесни инсталацијата. Висококвалитетни хромирани материјали од цинк и алуминиумска легура, тврди, издржливи, отпорни на абење и отпорни на корозија, а исто така имаат долг работен век. Лесен за инсталирање : може да ви донесе поголема погодност. Исто така, доаѓа со универзален држач за да ја олесни инсталацијата. 150db ниво на звук, има стабилни перформанси и поголема работна ефикасност. Посилниот воздушен притисок може да се направи од надграден компресор за воздух и поголема калем, што може да го поттикне рогот да испушта погласен и појасен звук. Компатибилен СО 12v систем, може да се користи ЗА ТЕРЕНЕЦ, мотоцикл, јахта, брод, теренско возило, автобус, воз итн.

Параметри на производот

Стоката во категоријата