0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Индустриски Вртлив Рицинус, Тркала За Мебел, Тркало Со Т Жлеб,Цврст Тркалце Со Тешка Должност За Патека Со Квадратни Цевки, Ролери Со Лизгачка Порта 45# Челик, За Прев

Индустриски Вртлив Рицинус, Тркала За Мебел, Тркало Со Т Жлеб,Цврст Тркалце Со Тешка Должност За Патека Со Квадратни Цевки, Ролери Со Лизгачка

DEN 1.33
Во магацинот.

Тековен

€Карактеристики : дизајнот со двојно лежиште има добра способност за лизгање и стабилност, што може да обезбеди поголема флексибилност, да ги намали вибрациите, да го намали бучавата и да обезбеди непречено функционирање ●Висок квалитет : тешките тркалца се изработени од висококвалитетен челик 45#, едноделно обликување, галванизирано отпорно на ' рѓа, извонредна изработка, мазна и бесшумна, отпорна на абење, висока јачина, добра цврстина, цврстина и издржливост. ●Носивост : тешките тркалца и цврстата челична конструкција обезбедуваат супер носивост за проектот. Користете ја гравитацијата за да ја подигнете работата, целта е да користите јажиња или жичани јажиња за да закачите тешки предмети или да ги намалите внатрешните и надворешните оптоварувања. ●Дизајн на жлебови во форма на т : Различни од другите тркала со жлебови, тркалата Во Форма На Т (еднострани) се погодни за шини за водење квадратни цевки и ролки за лизгачки врати за да се намалат вибрациите и да се изедначи површината.

Параметри на производот

Стоката во категоријата