0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Broonel Black Folio Folio Case-Компатибилен со Dell Latitude 7440 лаптоп 14 2-во-1

Broonel Black Folio Folio Case-Компатибилен со Dell Latitude 7440 лаптоп 14 2-во-1

DEN 559.84
Во магацинот.

Тековен

Чувајте го вашиот лаптоп, трудови и пенкала организирани во еден престижен случај Вграден во штанд се расплетува на рамни површини и овозможува поудобно искуство со пишување. Внатрешноста на меки микро-влакна го одржува вашиот лаптоп чист и заштитен. Удобен џеб за USB центри и други мали додатоци. Чувајте го вашиот лаптоп, трудови и пенкала организирани во еден престижен случај. Вграден во штанд се расплетува на рамни површини и овозможува поудобно искуство со пишување. Внатрешноста на меки микро-влакна го одржува вашиот лаптоп чист и заштитен. Удобен џеб за USB центри и други мали додатоци.

Параметри на производот

Стоката во категоријата