0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Kvysinly Девојки девојки сјајни металик балетски танц туту фустан џез латински хип хоп танц танц атлетски фустан балерина облеки

Kvysinly Девојки девојки сјајни металик балетски танц туту фустан џез латински хип хоп танц танц атлетски фустан балерина облеки

DEN 3.00
Во магацинот.

Тековен

100% бронзинг крпа Направено од високо квалитетен материјал, мала тежина, мека, дише и удобна за носење, супер мазна површина на чувство на допир. Фустанот се одликува со без ракави и редовно деколте, шема на блиц во форма на срце во предниот дел, шуплив дизајн на грбот. Фустан во боја на моден контраст, должина на коленото, направете ги вашите девојки да изгледаат помодерни и симпатични во сценските перформанси. Табела со големина значи возрасни опсези за девојчиња, но тие се наменети само за општо водство, ладно миење на рацете и висат суво. Погодно за секоја пригода, секојдневниот живот, облеката за танцување, сцената, фотосесијата, на отворено, секојдневно носење, играње и така натаму. Сет вклучуваат : 1 парчиња танцувачки фустан Состојба : Ново без материјал за означување : 90% бронзинг крпа ознака бр. -Најчести - | половината 4 | - 4 години - -| 20 "/51cm | 21"/54cm | - 18.

Параметри на производот

Стоката во категоријата