0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Mxiaoxia, не'рѓосувачки челик, преклопување на wallидот за монтирање на облеката што може да се повлече за сушење Нови материјали, куката е цврста, цврста и мазна

Mxiaoxia, не'рѓосувачки челик, преклопување на wallидот за монтирање на облеката што може да се повлече за сушење Нови материјали, куката

DEN 3.33
Во магацинот.

Тековен

Направено од не'рѓосувачки челик, куката е цврста, цврста и мазна Оваа закачалка може да ви помогне лесно да најдете облека, заштедувајќи ви го стресот на вашата секојдневна работа и заштеда на време. Закачете што сакате. Може да ја користите оваа кука за да висат фармерки или редовни закачалки за кошули, панталони, јакни, облека за деца, чизми и ремени. Оваа алатка за лесна за употреба стои кога не е во употреба и се отвора со малку треперење, за да можете да заштедите простор кога не го користите. Оваа лента за облека е корисна и неверојатна држејќи се на повеќе закачалки, дури и ако облеката е влажна, решетката е цврста без да се наведнува. Направено од не'рѓосувачки челик, куката е цврста, цврста и мазна. Оваа закачалка може да ви помогне лесно да најдете облека, заштедувајќи ви го стресот на вашата секојдневна работа и заштеда на време. Закачете што сакате. Може да ја користите оваа кука за да висат фармерки или редовни закачалки за кошули, панталони, јакни, облека за деца, чизми и ремени. Оваа алатка за лесна за употреба стои кога не е во употреба и се отвора со малку треперење, за да можете да заштедите простор кога не го користите. Оваа лента за облека е корисна и неверојатна држејќи се на повеќе закачалки, дури и ако облеката е влажна, решетката е цврста без да се наведнува. Направено од не'рѓосувачки челик, куката е цврста, цврста и мазна. Оваа закачалка може да ви помогне лесно да најдете облека, заштедувајќи ви го стресот на вашата секојдневна работа и заштеда на време. закачалки за кошули, панталони, јакни, облека за деца, чизми и ремени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата