0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Aneco 6 парчиња Божиќ Бафало карирана торба за влечење памук за божиќни подароци торба за подароци со цртеж, Божиќ биволи карирани торби со 24 ознаки јаже за завиткувањ

Aneco 6 парчиња Божиќ Бафало карирана торба за влечење памук за божиќни подароци торба за подароци со цртеж, Божиќ биволи карирани торби со 24

DEN 2.67
Во магацинот.

Тековен

Избрани големини : Ви нудиме 2 различни големини на Божиќни торбички торбички со карирани карирани, 9,8 x 11,8 инчи / 25 x 30 см и 11,8 х 15,7 инчи / 30 x 40 см, кои можат да држат Божиќни предмети од различни големини, удобни и практични Материјал со висок квалитет : The Christmas Buffalo Claid Chagn Tagn е изработена од врвен памучен материјал, мек и удобен за допир, издржлив и не е лесен за кршење, цврсто и миење, за да можат да се користат долго време и многу пати, идеални материјали За вашиот Божиќ. Божиќен дизајн : Со класичниот црвен и црно -црно -бел стил на кариран бивол, нашите торби за подароци за Божиќни влезови се отпечатени со различни бели обрасци, како што се радосни букви, новогодишни елки, снегулки, Божиќни топки, Елкс и повеќе, модерни и ретро; Покрај тоа, дизајнот на црвената влечење ги прави лесни за отворање и затворање, така што предметите не се лесни за паѓање и распрснување. Она што ќе го добиете : Пакетот доаѓа со 6 парчиња Божиќни торби за влечење на карирани карирани тавани; Покрај тоа, има 24 парчиња ознаки со кафеава хартија и 1 ролна јаже од коноп во должина од 5 m, кои се доволни за да ги исполнат вашите дневни намени и потреби. Широк спектар на употреби : Овие торби за подароци за божиќни влечења не само што можат да држат играчки, закуски, подароци, облека, итн., Туку и да бидат многу погодни за пакување на разни видови на Божиќни подароци; Покрај тоа, можете да ги користите за украсување на новогодишни елки, прозорци, подови и клупи за подобрување на Божиќната атмосфера. Избрани големини : Ви нудиме 2 различни големини на Божиќни торбички торбички со карирани карирани, 9,8 x 11,8 инчи / 25 x 30 см и 11,8 х 15,7 инчи / 30 x 40 см, кои можат да држат Божиќни предмети од различни големини, удобни и практични. Материјал со висок квалитет : The Christmas Buffalo Claid Chagn Tagn е изработена од врвен памучен материјал, мек и удобен за допир, издржлив и не е лесен за кршење, цврсто и миење, за да можат да се користат долго време и многу пати, идеални материјали За вашиот Божиќ.

Параметри на производот

Стоката во категоријата