0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Apexdesk UL овластен 3,15 ”десктоп моќно груме со 1 излез и 2 пристаништа за полнење со USB, црна

Apexdesk UL овластен 3,15 ”десктоп моќно груме со 1 излез и 2 пристаништа за полнење со USB, црна

DEN 256.16
Во магацинот.

Тековен

✔ Лесно вклопете ги дупките за гром 3,15 "или 80мм во дијаметар ✔ Погоден Grommet дозволува пристап до две заземјни, UL-овластени места за напојување на AC, веднаш на површината на вашата работна маса. Дури има и мал отвор за други жици да поминат. ✔ Супериорен Квалитет - изграден со ретардант на пламен во индустриска оценка ABS (Оценка : UL94 V0). ✔ Опремено со еден 6 ”долг список на електрична енергија. и висини за висина од 60 "висина што може да се прилагоди на висината. ✔ Лесно вклопете ги дупките за гром 3,15 "или 80мм во дијаметар. ✔ Погоден Grommet дозволува пристап до две заземјни, UL-овластени места за напојување на AC, веднаш на површината на вашата работна маса. Дури има и мал отвор за други жици да поминат. ✔ Супериорен Квалитет - изграден со ретардант на пламен во индустриска оценка ABS (Оценка : UL94 V0). ✔ Опремено со еден 6 ”долг список на електрична енергија.

Параметри на производот

Стоката во категоријата