0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Yscolor DIY масло сликарство по број комплети кошарка боја цртање боја на дното платно со четки Божиќни украси Декорации подароци 16x20inch

Yscolor DIY масло сликарство по број комплети кошарка боја цртање боја на дното платно со четки Божиќни украси Декорации подароци

DEN 127.84
Во магацинот.

Тековен

✅ Висококвалитетно претходно печатено платно во боја ; Големина : 40 x 50 cm / 16 x 20 инчи ; платно со висока густина е издржливо и лесно за боја; Броевите со бои со лесно читање помагаат да се идентификува точната боја за употреба ✅ Висококвалитетна еко-пријателска акрилна обвивка, безбедна и здрава, обезбедете дополнителни 30% боја, не мора да се грижите за тоа да немате доволно боја. ✅ Комплет за четки со висок квалитет : нуди 3 различни големини на најлонски четки со висока лента за лесно цртање дебели и ултра-тенки линии. ✅ Без никакви вештини за сликање, можете лесно да го реализирате вашиот уметнички сон, да култивирате практични вештини и уметнички ќелии, да ослободите стрес и да уживате во радоста на животот. ✅ Услуга по продажба : Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не и испратете ни е-пошта. Ние ќе одговориме на вашата порака во рок од 24 часа. ✅ Висококвалитетно претходно печатено платно во боја ; Големина : 40 x 50 cm / 16 x 20 инчи ; платно со висока густина е издржливо и лесно за боја; Броевите со бои со лесно читање помагаат да се идентификува точната боја за употреба. ✅ Висококвалитетна еко-пријателска акрилна обвивка, безбедна и здрава, обезбедете дополнителни 30% боја, не мора да се грижите за тоа да немате доволно боја. ✅ Комплет за четки со висок квалитет : нуди 3 различни големини на најлонски четки со висока лента за лесно цртање дебели и ултра-тенки линии. ✅ Без никакви вештини за сликање, можете лесно да го реализирате вашиот уметнички сон, да култивирате практични вештини и уметнички ќелии, да ослободите стрес и да уживате во радоста на животот. ✅ Услуга по продажба : Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не и испратете ни е-пошта. Ние ќе одговориме на вашата порака во рок од 24 часа. Ова е одлична семејна активност и одличен подарок. Можете да добиете : 1 Водич за цртање, 1 претходно печатено нумерирано уметничко платно 40x50cm (рамка) 1 сет на четки (3 парчиња), 1 сет на акрилни бои, 1 сет куки.

Параметри на производот

Стоката во категоријата