0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Сет за сини печатени компании од две компании од 2 рамки за фотографии вклучуваат 2 големини

Сет за сини печатени компании од две компании од 2 рамки за фотографии вклучуваат 2 големини

DEN 1.67
Во магацинот.

Тековен

Приближно 5,25 "x 7,25"; Смола и МДФ; Стакло; 4x6 фотографија; Рамка; Ново Може да застане хоризонтално или вертикално. Варијациите во боја и жито се природни карактеристики на материјалот. Држи до 4x6 фотографија или слика. Ние ги зедовме нашите прекрасни длабоки сини и бели обрасци и ги додадовме во овој прекрасен сет на рамки. Едноставен, но убав дизајн кој ќе изгледа одлично каде било во вашиот дом. Дизајн што се печати, тогаш заврши со епоксид, да се откаже од тоа прекрасно сјајно влијание. Вклучува 2 големини : 4 "x 6" и 5 "x 7" изработени од MDF/стакло со епоксидни завршни места хоризонтално/вертикално со вметнување на компанијата надвор од двете.

Параметри на производот

Стоката во категоријата