0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
IRDFWH DESKTOP фиока за повеќеслојни кутии за складирање на кутија за складирање на кутија за складирање на кутија за складирање на кутија за складирање на ткаенини

IRDFWH DESKTOP фиока за повеќеслојни кутии за складирање на кутија за складирање на кутија за складирање на кутија за складирање

DEN 3.00
Во магацинот.

Тековен

Значителни, големите и мали фиоки се сортираат и чуваат Со комбинација на и затворено складирање, можете да го добиете она што го сакате на вашите прсти. Добар водоотпорен ефект, отпорен на нечистотија и издржлив. Околу рачни, лесни за движење и удобно во рака. Издржлив и лесен за чистење. Значителни, големите и мали фиоки се сортираат и чуваат. Со комбинација на и затворено складирање, можете да го добиете она што го сакате на вашите прсти. Добар водоотпорен ефект, отпорен на нечистотија и издржлив. Околу рачни, лесни за движење и удобно во рака. Издржлив и лесен за чистење. Значителни, големите и мали фиоки се сортираат и чуваат. Со комбинација и затворено складирање, можете да го добиете она што го сакате на вашите прсти.идливи и лесни за чистење. Спецификација : Тип на ставка : Десктоп за складирање Boxfunction : Организациска сцена : Дневна соба, спална соба, просторија за студии, трпезарија, трпезариска табела на апликација : далечински управувач, козметика, канцелариски материјал, накит : 1 десктоп за складирање боксер за складирање на десктоп Кутија со валетски фиоки за часовници за часовници Организатор за додатоци за мажи со вистинска стаклена метална шарка.

Параметри на производот

Item Type:
Desktop Storage Box
Function:
Organize
Storage scene:
living room, bedroom, study room, dining room, dining table
Scope of application:
remote control, cosmetics, stationery, jewelry
pack:
1 desktop storage box:
Watch Box with Valet Drawer Watch Case Watch Organizer for Mens Accessories with Real Glass Top Metal Hinge :

Стоката во категоријата