0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
A-Tech 16 GB меморија RAM меморија за Dell Latitude 3310-DDR4 2666MHz PC4-21300 Non ECC SO-DIMM 2RX8 1.2V-модул за надградба на единечен лаптоп и лаптоп

A-Tech 16 GB меморија RAM меморија за Dell Latitude 3310-DDR4 2666MHz PC4-21300 Non ECC SO-DIMM 2RX8 1.2V-модул за надградба на единечен лаптоп

DEN 1870.08
Во магацинот.

Тековен

16 GB модул (1x 16 GB) DDR4 2666 MHz (PC4-21300) DDR4 SO-DIMM (260-PIN) Не-ECC Неизграден 2 RX8-Двојна ранг x8) 12 V-DDR4 Стандарден напон. Надградба на RAM меморија со високи перформанси дизајнирана за Dell Latitude 3310 (еквивалентно на SNPCRXJ6 C/16 G). Ги зајакнува перформансите на вашиот систем со забрзување на времето на вчитување, подобрување на одговорноста на системот и зголемување на способноста на вашиот систем да управува со поголем обем на работа. Погледнете во упатството на вашиот систем за правилно седење на меморијата и упатства за канали. A-Tech обезбедува гаранција за живот за сите нарачки и нуди бесплатна технологија за поддршка на Соединетите држави пред, за време, и по вашето купување.

Параметри на производот

Стоката во категоријата