0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Вметнувајќи дилдо вибратор со 7 вибрации и греење, вибрирајќи реална дилдо g-spot клиторикална анална стимулација со силна чаша за вшмукување за анална игра со анален

Вметнувајќи дилдо вибратор со 7 вибрации и греење, вибрирајќи реална дилдо g-spot клиторикална анална стимулација со силна чаша

DEN 463.84
Во магацинот.

Тековен

【Врши дилдо вибратор со загревање】 8,5 "реалистично дилдо со 6,3" Вметнувачки вибратор дава голема стимулација на клит/g место/анален додека нафрлањето го имитира вашиот lубовник Обучувачот на грлото и аналниот дилдо вибратор ве доведува до фантастичен оргазам со уникатен дизајн на функција за греење. Оваа телескопска вибрација на вибраторот Дилдо ќе ја направи вашата похота поинтензивна и исполнета. 【Вибрирајќи реалистично дилдо - Вибрирачката играчка за возрасни има 7 брзини на вибрации и 7 напречни обрасци, што ви даваат различни сензации за истражување. Лесно е да се избере фреквенцијата и интензитетот што го сакате со користење на ова копче за префрлување. Обичните вени и сртови на реалното дилдо специјално дизајнирани да ги погодат жариштата за задоволство. 【G Spot Vibrator & Anal Vibrator】 Медицински силиконски дилдо вибратор не само што може да се фокусира на вашиот клит, туку и да го задева вашиот задник. Одликувајќи се со моќна моторна и мути-стимулација, која е совршена возрасна секс играчка за дами, лезбејки и геј. Клит Вибратор Дилдо е исто така водоотпорен и USB полнење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата