0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Заштеда на простор за резервоарот за резервоарот - Зачувај ја решетката за градник Fitnice за организатор на плакари со 360 ° ротирајќи 24 преклопувачки метални куки за г

Заштеда на простор за резервоарот за резервоарот - Зачувај ја решетката за градник Fitnice за организатор на плакари со 360 ° ротирајќи

DEN 287.84
Во магацинот.

Тековен

✅ 【Top Top Hanger за заштеда на простор】- Никогаш не грижете се за повторно пронаоѓање на вашиот резервоар или градник! Со 24 преклопувачки куки, 12 парчиња по страна, големи броеви и практична функција за да ги задоволат сите ваши потреби Куката за вртење може целосно да се расплетува за прикажување на камилии или градници, или целосно склопена за да го зачувате вашиот простор за плакарот. ✅ 【360 ° Swivel Hook】- Кука на резервоарот на резервоарот на врвот може да се врти 360 степени, што го олеснува да ги видите сите врвови на резервоарот или градници и лесно се обесат или полетуваат облека. Изберете ги нашите закачалки за да ја организирате вашата гардероба и да ви помогне брзо да го пронајдете она што сакате да го носите! Зачувајте го вашето време ~. ✅ 【Единствениот дизајн】- Закачачите на градник се дизајнирани со куки во форма на U без остар раб за да ја оштетат облеката, да направат камизола или градник цврсто фиксирана на закачалката без брчки, набори и гребење на ткаенини, ефикасно спречувајќи ја облеката да се лизне. ✅ 【Премиум материјал】- Камизол закачалка прави природно дрво и полиран материјал од не'рѓосувачки челик, мазно природно дрво, фино изработка, не е лесно за оштетување или деформирање, издржливо.

Параметри на производот

Стоката во категоријата