0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Резервна камера на YiMu Реверзии за автомобил/SUV/пикап/камион/комбе/rv/приколка единечен силен систем за заден преглед на задниот преглед/враќање на употребата IP69 вод?

Резервна камера на YiMu Реверзии за автомобил/SUV/пикап/камион/комбе/rv/приколка единечен силен систем за заден преглед на задниот преглед/враќање

DEN 399.84
Во магацинот.

Тековен

Ноќното гледање со 8 LED диоди, камерата за враќање на ноќното гледање ви овозможува реални и удобни слики за ноќно време или темен простор за поддршка од другите инфрацрвени камера Надградете ја верзијата Камера за возила на возилото : слики со боја на здраво дефинирање, чувствително реално време и континуирано, со помош на жична универзална камера за враќање на автомобилот, нема да бидете вознемирени кога ќе го вратите вашиот автомобил дури и во неповолна околина. 170 ° Широко гледање на агол : Да се ​​работи совршено, макро леќите на аголот на гледање со огледална слика ви даваат широк хоризонт на гледање. Камера со регистарски таблички изградени високи чувствителни сензори за слика CMOS CMOS за да ги елиминираат сите слепи точки зад автомобилот. IP69 Водоотпорен и шок -изобилство : Високо ниво на водоотпорно ниво, обратна камера никогаш не би била магла или влажна дури и во невреме или лош дождлив ден.

Параметри на производот

Стоката во категоријата