0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Втор Дизајн На ЦРВЕНО Авокадо На КОЖАТА Од Реико тада/ЗА ЕЛУГА В П-06Д/докомо ДПСП6Д-АБВХ-199-З038

Втор Дизајн На ЦРВЕНО Авокадо На КОЖАТА Од Реико тада/ЗА ЕЛУГА В П-06Д/докомо ДПСП6Д-АБВХ-199-З038

DEN 2.00
Во магацинот.

Тековен

Број На Модел На производителот : DPSP6 D-ABWH-199-Z038 Број На Модел На производителот : DPSP6 D-ABWH-199-Z038. Авокадо-КУН ЕЛУГАВП-06Д/докомо Материјал На куќиштето : тело на Куќиштето/abs обработка : пренос на филм/опсег на печатење на завршна обработка на горниот слој : компатибилен модел со целосно печатење : ELUGAVP-06 D/docomo ексклузивните спецификации може да се променат без претходно известување. Сликата е композитна слика. Целото производство е рачно изработено Во Јапонија од квалификувани занаетчии. Голема заштита за грбот И страните може да се наплаќа додека случајот е прикачен (само кабел). Не е компатибилен со десктоп тип полначи. Рабовите на случајот може да исчезнат поради технологијата на производство. Ви благодариме за разбирањето. За времето на испорака : Бидејќи секоја ставка е рачно изработена од занаетчии, може да потрае и до 3 недели пред испораката.

Параметри на производот

Стоката во категоријата