0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Аоба Стапчиња За Јадење, Бамбус Стапчиња За Јадење, Лак, Природен Бамбус, Супра, Оган, Златна Жица, 9,1 инчи

Аоба Стапчиња За Јадење, Бамбус Стапчиња За Јадење, Лак, Природен Бамбус, Супра, Оган, Златна Жица, 9,1 инчи

DEN 336.64
Во магацинот.

Тековен

Големина На Производот : Прибл 0,2 х 0,2 х 9,1 инчи (0,7 х 0,7. Материјал : Природен Бамбус. Земја На Производство : Јапонија. Не е безбедна машината за миење садови. Површинска обвивка : навлажнета; многу ретки прилики може да предизвикаат осип. Серијата" Ичина " е направена со внимание на деталите за да биде специјален стап за јадење за корисникот. Шармот на бамбусовите стапчиња за јадење е удобен на допир. Карактеристики едноставно, но длабоко боење. Сјајот на рачката на лакот ги прави стапчињата за јадење да изгледаат прекрасно и луксузно. Врвот на стапчињата за јадење е тенок, така што е лесно да се фатат ситници и има пригодна форма. Ова е ремек-дело што ќе сакате да го користите секој ден.

Параметри на производот

Стоката во категоријата