0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Футрола ЗА Торбичка ЗА Футрола ОД ФУТРОЛА ЗА Сони Xperia XZ2 Компактна, Рачно Изработена Футрола За Телефон Од Вистинска Кожа, Кожна Торбичка По Нарачка, Вертикална Фут?

Футрола ЗА Торбичка ЗА Футрола ОД ФУТРОЛА ЗА Сони Xperia XZ2 Компактна, Рачно Изработена Футрола За Телефон Од Вистинска Кожа, Кожна

DEN 382.40
Во магацинот.

Тековен

Изработени од најквалитетна природна мека кожа Секој дел од кожата има уникатен стил, така што секоја торбичка има уникатен стил и може да изгледа малку поинаку, исто така различно од сликите. Долг работен век загарантиран поради силни шевови направени ??на специјални теми, ефективни дури и при тешка употреба. Кожа доволно дебела за да ги апсорбира тековите во случај на пад. Изработени од најквалитетна природна мека кожа. Секој дел од кожата има уникатен стил, така што секоја торбичка има уникатен стил и може да изгледа малку поинаку, исто така различно од сликите. Долг работен век загарантиран поради силни шевови направени ??на специјални теми, ефективни дури и при тешка употреба. Кожа доволно дебела за да ги апсорбира тековите во случај на пад. Изработена од најквалитетна природна мека Кожа Кожа е пријатна На допир Секој дел од кожата има уникатен стил, така што секоја торбичка има уникатен стил и може да изгледа малку поинаку, исто така различно од сликите покажуваат долг работен век загарантиран поради силните шевови направени ??од специјални теми, ефективни дури и под тешка Употреба Кожа доволно дебела за апсорпција на текови во случај на пад.

Параметри на производот

Стоката во категоријата