0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Оул пејзаж срце музички кутија дрвени музички кутии најдобар подарок за годишнината Божиќ роденден

Оул пејзаж срце музички кутија дрвени музички кутии најдобар подарок за годишнината Божиќ роденден

DEN 1.33
Во магацинот.

Тековен

Дрво материјал Музичка кутија направена од висококвалитетно дрво со јасни мелодии и исклучителни резби. Нашата музичка кутија е дизајн на часовници, само треба да ја затегнете пролетта и потоа да се олабавите за да свирите класична музика. Лесната и прекрасна дрвена музичка кутија може да се постави на дланката, мала торба, спална соба и маса за облекување со добар декоративен ефект. Ако имате какви било прашања во врска со нашата дрвена музичка кутија, Ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви помогнеме во рок од 24 часа. Музичка кутија направена од висококвалитетно дрво со јасни мелодии и исклучителни резби. Нашата музичка кутија е дизајн на часовници, само треба да ја затегнете пролетта и потоа да се олабавите за да свирите класична музика. Лесната и прекрасна дрвена музичка кутија може да се постави на дланката, мала торба, спална соба и маса за облекување со добар декоративен ефект.

Параметри на производот

Стоката во категоријата