0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Силиконски ролери за мраз за нега на кожата на лицето и очите

Силиконски ролери за мраз за нега на кожата на лицето и очите

DEN 3.00
Во магацинот.

Тековен

★ Ролери за мраз - мразот Meixiu за лице и око е совршен валјак за лице за да ги масирате лицето, очите и вратот за да ги намалите брчките, да ги елиминирате подпухналоста и темните кругови ★ Ролери за мраз за лице - здраво изглед на кожата, мазно чувство на допир што никогаш не ја повредува вашата кожа. Користете со крем за лице може да помогне да ги апсорбирате хранливите материи и состојките кога нанесувате маска или пред спиење со масло или навлажнувачи, помага. ★ Ролери за лице - Честопати користењето масажер со мраз може да биде повеќегодишна младост. Ја зголемува циркулацијата, давајќи му на кожата природен, здрав сјај. Помага во намалувањето на појавата на фини брчки и ја ревитализира кожата. Massager Масажарот за лице - Мувла за мраз за лице е изработен од силиконски материјал од храна, кој е безбеден и издржлив, погоден за повеќето типови кожа. Ролерот за мраз на лицето е еднократно, ефикасно ги намалува вашите трошоци за убавина, поекономични. Многу погоден за уживање во домот и грижа за убавина како совршена идеја за подароци. ★ Ролери за мраз за лице - Широко користете алатка за масажа за здравствена заштита, тој не е само валјак за лице, туку може да се користи и како алатка за масажа за релаксирање на целото тело. Користете го ролерот за да ги масирате нозете, рацете, грбот итн. За да ја подобрите циркулацијата, му помага на мускулите да се опуштат. ★ Ролери за мраз - мразот Meixiu за лице и око е совршен валјак за лице за да ги масирате лицето, очите и вратот за да ги намалите брчките, да ги елиминирате подпухналоста и темните кругови. ★ Ролери за мраз за лице - здраво изглед на кожата, мазно чувство на допир што никогаш не ја повредува вашата кожа. Користете со крем за лице може да помогне да ги апсорбирате хранливите материи и состојките кога нанесувате маска или пред спиење со масло или навлажнувачи, помага.

Параметри на производот

Стоката во категоријата