0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Елементи на градите Период Табела Лантанид Празодиум ПР бели свеќи стакло миризливи темјан восок

Елементи на градите Период Табела Лантанид Празодиум ПР бели свеќи стакло миризливи темјан восок

DEN 415.84
Во магацинот.

Тековен

Големина : Висина на стаклото : 6,5 см / 2,5 инчи; Висина на свеќата : 4 см / 1,6 инчи; Дијаметар : 5 см / 2 инчи Класификација : миризлива свеќа. Карактеристики : - Незастапена пакет со свеќи изработено од висококвалитетен восок, чист памучен фитил за да се спречи капнување и брзо време на топење. Гласаните свеќи имаат памучни фитили за да се овозможи чисти свеќи за горење без чад.; - Овие се убави за додавање на декоративен допир на декор на секоја просторија. Совршено за секојдневна употреба, свадба, настани, ароматерапија, бањата, реики, медитација, поставување бања. Материјал : Изработено од премија восок (слатка миризлива османтус). Количина на пакет : 2 x миризлива свеќа. Големина : Висина на стаклото : 6,5 см / 2,5 инчен висина : 4 см / 1,6 инчидиаметар : 5 см / 2 инчикласификација : миризлива свеќа : - неценети пакувања со свеќи изработени од висококвалитетен восок, чист памучен фитил за спречување на капење и брзо време на топење. Гласаните свеќи имаат памучни фитили за да се овозможи чисти свеќи за горење без чад. Perfect for everyday use, wedding, events, aromatherapy,Spa, Reiki, Meditation, Bathroom setting.

Параметри на производот

Стоката во категоријата