0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Зајак зајак со голем капацитет ранец Смешно печатено графички 16in за патување во училиште

Зајак зајак со голем капацитет ранец Смешно печатено графички 16in за патување во училиште

DEN 3.00
Во магацинот.

Тековен

Оксфорд Направени во САД или увезени. Овој ранец Каваи е дизајниран за основно училиште. Внимателно избраните ткаенини во Оксфорд се издржливи и имаат одредена отпорност на вода. Ремените на рамото на овој пакет се поставени со пена за да се намали стресот на рамената. Дизајнот на тока на градите на лентата за рамото може да обезбеди ранецот да не се движи и да го стабилизира држењето за одење. Овој ранец има мал свиреж на товата на градите, ве молиме информирајте го корисникот. Ако сте во опасност, можете да го разнесете и да повикате помош за време да го привлечете вниманието на оние околу вас. Ранецот има многу простор за чување предмети, совршен за проучување или патување. Уникатен и интересен графички дизајн ќе биде во фокусот на толпата и ќе привлече повеќе пријатели да ве познаваат. Погледнете на Слика 2 за детални димензии на ранецот. Ставот одредува сè, деталите одредуваат успех или неуспех, внимателно ќе го направиме секој чекор. Направени во САД или увезени. Овој ранец Каваи е дизајниран за основно училиште. Внимателно избраните ткаенини во Оксфорд се издржливи и имаат одредена отпорност на вода. Ремените на рамото на овој пакет се поставени со пена за да се намали стресот на рамената. Дизајнот на тока на градите на лентата за рамото може да обезбеди ранецот да не се движи и да го стабилизира држењето за одење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата