0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Mobestech 2pcs Компактен еднократен професионален компјутерски погон за хард диск со хард диск SSD диск за лаптоп практично издржливо високо

Mobestech 2pcs Компактен еднократен професионален компјутерски погон за хард диск со хард диск SSD диск за лаптоп практично издржливо високо

DEN 3.33
Во магацинот.

Тековен

Направено од врвен материјал за трајна употреба Погодно за употреба на лаптоп и десктоп компјутер. Компактна големина за лесно носење. Супер и стабилен. SATA3 високо-интерфејс, до 6/ s стапка, брз пренос. Направено од врвен материјал за трајна употреба. Погодно за употреба на лаптоп и десктоп компјутер. Компактна големина за лесно носење. Супер и стабилен. SATA3 високо-интерфејс, до 6/ s стапка, брз пренос. Список на пакети 2 X Карактеристики на државниот погон на компјутерот - Тип на интерфејс : SATA3.0 GD/ S) - Погоден за употреба на лаптоп и десктоп компјутер. - Големина : околу 10x7x0,7 cm/ 3. - Материјал : апс. - Флеш меморија : Оригинална 3Д Нанд - Компактна големина за лесно носење. - Направено од врвен материјал за трајна употреба. - Супер и стабилен. - SATA3 високо-интерфејс, до 6/ s стапка, брз пренос. Опис на стоки Дали барате професионален, достапен компјутерски погон на компјутер? Дали сте во потрага по цврста, алатка што може да направи повеќе работни места одеднаш? Ако да, не гледајте повеќе! Нашиот професионален компјутерски погон на компјутер мора да ви ги задоволи потребите.

Параметри на производот

Стоката во категоријата