0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Ulibermagnet Силни магнетни двојни куки, 2 пакувања со тешки цврсти магнетни куки, гумени магнети куки за висина на затворен простор и отворено

Ulibermagnet Силни магнетни двојни куки, 2 пакувања со тешки цврсти магнетни куки, гумени магнети куки за висина на затворен простор

DEN 808.00
Во магацинот.

Тековен

[2 куки за магнетна алатка за пакувања] : Силни куки за магнет, рамен и едноставен дизајн, не зафаќаат простор, во согласност со модерен стил на декорација Тоа е идеален избор за домови, кујни, магацини и други сцени. [Цврста гума обложена магнетна кука] : Долниот магнет е обложен со мека гума за да го заштити магнетот од оштетување и да се избегне гребење на бојата. Мазната површина исто така штити од гребнатини. [Повеќенаменска кука за тешки магнети] : Тешката магнетна кука е широко користена во затворено и на отворено. Добиената рака на куката, горната и долната кука можат да висат крпа. Заштедете простор за вас и чувајте ја вашата соба чиста и убава. Погодно е за метални врати, фрижидери, ормани, висечки палта, јакни, капи, крпи, чадори, кујнски прибор, ранци и други предмети. [Лесно за инсталирање] : Не се потребни дупчење, завртки и налепници, нема оштетување на површината на предметот, еднократно и лесно се движи. Основата на магнетната кука има 6 мали магнети, кои имаат силна висина способност и можат ефикасно да спречат да паднат предмети што висат. [Вклучен пакет] : 2 пакувања куки за магнетски палто + 2 пакувања силни куки за магнет; Бидете совршено решение за складирање за мали простори. Ако вашиот производ е оштетен или незадоволителен, ние ќе ви дадеме бесплатна замена или целосна наплата. Ако добиете производ на кој недостасуваат делови од склопување, ве молиме контактирајте не и ние ќе се грижиме за тоа за вас.

Параметри на производот

Стоката во категоријата