0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Gredecor Бејзбол Фудбалска Топка Модел Голем Капацитет Молив Случај За Девојчиња Момчиња Торбичка Торба Пенкало Кутии Со Патент Материјали За Учениците Училиште Канц

Gredecor Бејзбол Фудбалска Топка Модел Голем Капацитет Молив Случај За Девојчиња Момчиња Торбичка Торба Пенкало Кутии Со Патент

DEN 2.00
Во магацинот.

Тековен

Големо Складирање 8 Се вклопува до 35-75 моливи, држи 8" долги моливи. може да чува моливи, калкулатор, степлер, ножици и така натаму. Мрежестите џебови се идеални за мали белешки, картички и билети. Уникатни Дизајни постои посебен дизајн на три прегради за оваа торбичка со молив да ги оддели и организира вашите различни предмети. Главниот оддел може да биде отворен широко и лесно, овозможувајќи ви брзо да видите сѐ внатре и да го најдете токму она што го барате. Висококвалитетна висококвалитетната ткаенина може да се измие и пере и отпорна на абење, издржлива за употреба. Патентот е силен и мазен без заглавување. Преклопен Дизајн Користи Лесен за носење кога е преклопен и чува повеќе пенкала кога се расплетува. Во меѓувреме,рачката ве прави лесни за носење без да го влечете ранецот. Мултифункционални оддели од 3 долари кои можат да ги задоволат практичните потреби за различни луѓе, тоа не е само торба за канцелариски материјал за основно, средно, средно училиште или студенти, туку и патна торба, козметичка торба за шминка и торба за додатоци за кабли за мажи, жени, возрасни и канцелариски материјали. Голема Кутија За Моливи Преклоплива Дизајн Торбичка За Моливи Со Прегради За Патенти И Рачка За Девојчиња Возрасни Студенти, Торбичка За Канцелариски Материјал За Училишна Канцеларија-Пакет : Торба Со Молив 1-Големина (околу) : 8.33 Инчен Материјал : Најлон-Дизајн : Уникатен Дизајн ЗА ПРИЛАГОДУВАЊЕ На Модата-Печатење : Карактеристики На Производот За Целосно печатење : Easy Лесен за носење насекаде каде што управувате со три прегради Овозможувајќи до 35-75 тенки моливи/пенкала може да собере 8-инчни екстра долги работи Користејќи за работа куќиштето за пенкало има убава тежина, а материјалот од платно има прекрасен изглед.

Параметри на производот

Стоката во категоријата